VÅRE TRAINEER

Se årets kull

Traineer 2022-24

Synne Megaard

fra Averøy i Møre og Romsdal

Master i statsvitenskap med lektorutdanning

NTNU

Trainee Møre og Romsdal Fylkeskommune

Magnar Skrøvseth

fra Orkdal, Trøndelag

Sivilingeniør innenfor Reliability, availability, maintainability and safety ved NTNU 2020-2022 og har en Bachelor i olje og gassteknologi

NTNU

Trainee hos A/S Shell

Helene Haugland

fra Askøy

Årsstudium i samfunnsøkonomi ved UiB 2021-2022, samt en Master of Philosophy in Theory and Practice of Human Rights ved UiO 2018-2020. Bachelorgrad i internasjonale studier med historie ved Høgskolen i Innlandet 2015-2018

Trainee Møre og Romsdal Fylkeskommune

Emilie Grimnes

fra Valdres

Master i logistikk, siviløkonom ved HiM 2020-2022 og en Bachelor i økonomi og administrasjon ved HiM 2018-2020, samt Bachelor i engelsk ved NTNU 2016-2018.

Trainee hos OKEA

Traineer 2021-23

Trainee Linn Avlsvåg

Linn Alvsvåg

fra Stord, Vestland

Bachelor i Folkehelsearbeid, Master i Folkehelsevitenskap

Høgskulen på Vestlandet, Universitetet i Agder

Trainee hos Møre og Romsdal fylkeskommune og Kristiansund kommune

Trainee Lucas Francois

Lucas Francois

fra Rennes, Frankrike

Bachelor i Økonomi og administrasjon, Master i økonomi og administrasjon

NHH

Trainee hos Autility

Trainee Magnus Kongshaug Johannessen

Magnus Kongshaug Johannessen

fra Son, Viken

Bachelor i Medie- og dokumentasjonsvitenskap, Master i Medier, kommunikasjon og informasjonsteknologi

Universitetet i Tromsø/London South Bank University, NTNU

Trainee hos Høgskolesenteret i Kristiansund og Tidens Krav

Trainee Maren Jünge Husby

Maren Jünge Husby

fra Kristiansund, Møre og Romsdal

Bachelor i Rådgivning og voksnes læring

NTNU

Trainee hos Varde

Trainee Martin Nord Flote

Martin Nord Flote

fra Volda, Møre og Romsdal

Bachelor i Energiteknologi, Master i Energi og miljø.

Høgskulen på Vestlandet, NTNU

Trainee hos A/S Norske Shell

Trainee Sofie Mathilde Walle Andersen

Sofie Mathilde Walle Andersen

fra Oslo

Bachelor i Interkulturelle studier, Årsenhet i Moderne prosjektledelse

NLA Høgskolen Bergen/United States International University Africa, Emergence School of Leadership

Trainee hos Møre og Romsdal fylkeskommune

Trainee Olav Fransson Drangeid

Olav Fransson Drangeid

fra Bryne, Rogaland

Lektorutdanning for trinn 8-13 med Master i Nordisk

Universitetet i Stavanger

Trainee hos Møre og Romsdal fylkeskommune

Wall of fame

Graduation ikon

2020–2022

Signe Eva Helmersen

Marthe Furnes Myhre

Vebjørn Heimland Henni

Edwin Mutama Murungi

 

2019–2021

Ane Mogren

Camilla Husby Ludviksen

Hanne Elise Vikene Nedal

Ole Marius Stubø

 

2018–2020

Elina Garberg Bjerkestrand

Kine Iselilja Gyldenskog

Rita Nerland

Gabriel Nygård

Ask Kvernberg Saastad

Christanse Reitan Yttervik 

 

2017–2019

Fride Bae

Erlend Bilsbak

Nicoline Ibsen-Børnick

Mats Joakim Grindheim

Haavard Haugse

Rikke Maria Strand Ipsen

Benedicte Randers 

Sanna Eriksson Ryg 

2016–2018

Madeleine Hauge Hide

Inger Johnsen

Ragnhild Nautnes

Mari Mørkeset Sandbak 

Sunniva Hellandsvik Ødegård

2015–2017

Anja Sletten

Henriette Sandnes

Jon Gudmund G. Gunnarsson

Idunn Eide Sanden 

Silje Elise Grevsnes 

Merete Sjøvang Maurset

Marie Aune Damlie

2014–2016

Jon Bolstad

Ingrid Walstad Larsen

Per Kristian Leikanger

Siri Hofstad Trapnes

2013–2015

Ida Ørjansen Heggem

Asle Andre Orseth

Line Nes Jordahl

Marielle Kongestøl

Cecilia Lillthors

Inger Line Hammerøy

2012–2014

Eirin Vinje Sekkesæter

Hege Kristin Hovde

Marcus Dons

Torill Fladvad

Vahid Abdollahi

Vibeke Thomassen Nilsson

2011–2013

Anne Katrine Gulli

Håvard Paulsen

Martin Johansen

Reno Hansen

Sigfrid Tangen

2010–2012

Signe Sefland

Magnus F. Groven

Live Maria Larsen

Nina Skaugvoll

Ina Cathrine Godø

2009–2011

Alice Bergfall

Trond Simonsen

Trine Daae Gorseth

Andre Gjørven

2008–2010

Thomas James Williams

Anna Elise Hjertvik

Tomas Stroop Donnelly

Oddvar Åmodt

Therese Eikrem

Olav Magne Dønnem

2007–2009

Kristian Hansen Juvik

Per Idar Langaune

Toril Skram

Olav Egil Hoem

Kari Hoff Molvik

William Storvik

Ingvild D. Sæther

Ragnar Rønning

2006–2008

Tom Roar Birkelund

Silje Melbye

Yngve Kruse

Eigunn Stav Sætre