Fotografi av Monika Eeg

Monika Eeg

Daglig leder

Hos Kom Trainee har Monika (KNN) hovedansvaret for drift og er bindeleddet for alle involverte i ordningen. 

Ta kontakt via e-post til: post@komtrainee.no eller benytt vårt kontaktskjema

Bilde av styreleder Ole Jonny Rugset

Ole Jonny Rugset

Styreleder for medlemsbedriftene

Medlemsbedriftene i Kom Trainee har en utvalgt styregruppe som møtes for å godkjenne prosesser, sikre medlemsbedriftenes rolle og se til at behov treffes. 

Styret

Styreleder

Ole Jonny Rugset
Nordmøre Energiverk

Nestleder

Erik Husby Pettersen
Varde

Synnøve Tangen
Kristiansund Kommune

Marianne Bye
Møre og Romsdal fylkeskommune

Anne Elisabeth Gjeldnes
Smøla Nærings og Kultursenter

Kathrine Gjestad
SpareBank 1 Nordvest

Odd-Geir Folland
Develo

Line Lønning Andresen
Operaen i Kristiansund

Traineer 2018-20

Christanse Reitan Yttervik 

fra Kristiansund

Master i by- og regionplanlegging

Norges miljø- og biovitenskapelige universitet

Trainee hos Kristiansund kommune

Elina Garberg Bjerkestrand

fra Kristiansund

Master i rettsvitenskap og juridiske enkeltemner

Universitetet i Oslo

Trainee hos Kristiansund kommune

Kine Iselilja Gyldenskog 

fra Tingvoll

Bachelor i utøvende folkemusikk

Ole Bull Akademiet, Universitetet i Bergen

Trainee hos Kristiansund Kirke Kunst Kulturfestival

Gabriel Nygård

fra Sunndalsøra

Bachelor i sosialt arbeid - sosionom

Høgskulen i Volda med utveksling til India

Trainee hos Kristiansund kommune

Ask Saastad

fra Oslo

Bachelor i Bygg med spesialisering innenfor konstruksjonsteknikk

Høgskolen i Bergen/Høgskulen på Vestlandet med utveksling til Australia

Trainee hos Kristiansund kommune

Rita Nerland

fra Fræna

Sivilingeniør (M.Sc.) i Produktutvikling og produksjon med fordypning i Prosjekt- og kvalitetsledelse

Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet

Trainee hos Kristiansund kommune og Nordmøre Energiverk

Traineer 2017–19

Fride Bae

fra Kristiansund

Bachelor i sykepleie og master i demokratiassistanse

UiB med utveksling til Kina og HiMolde

Trainee hos Tildelingstjenesten, Helseinnovasjonssenteret og enhet for rus og psykiatri

Erlend Bilsbak

fra Skien

Bachelor i Music (Hons), prosjektledelse kultur og bachelor i kultur & ledelse

Liverpool Institute for Performing Arts, ACT Westerdals og Handelshøyskolen BI

Trainee hos Møre og Romsdal fylkeskommune

Nicoline Ibsen-Børnick 

fra Geilo

Master i rettsvitenskap og juridiske enkeltemner

UiB og UiO

Trainee hos Kristiansund kommune

Mats Joakim Grindheim

fra Bergen

Master i økonomi og ledelse med spesialisering i strategi og kompetanseledelse

Høgskolen i Sørøst-Norge

Trainee hos SpareBank 1 Nordvest, Kristiansund Kommune og Vestbase

Haavard Haugse

fra Bergen

Master i energi og miljø med spesialisering i energiplanlegging og analyser

NTNU

Trainee hos Nordmøre Energiverk

Rikke Maria Strand Ipsen

fra Arendal 

Bachelor i miljø og ressursfag, master i marinbiologi med enkeltemner i geografi

UiB og University of Hawaii at Manoa

Trainee hos Vindel og Kristiansund kommune

Benedicte Randers

fra Bærum

Bachelor i PR- og samfunnspåvirkning med spesialisering i endringsledelse og nettstudier i internet marketing

Høyskolen Kristiania og Noroff

Trainee hos Promek, Kom Trainee/KNN og Varde

Sanna Eriksson Ryg

fra Bærum

Bachelor i Dance Theater (Hons) og bachelor i økonomi og administrasjon

Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance og HiOA

Trainee hos Colombine, Scene- og livskunst, Smøla Kommune og Smøla Nærings- og Kultursenter KF